Apie mus.

Mūsų sekmės paslaptis - dėmesys klientui.

Esame seni, bet smarkūs. Komandą sudaro profesionalai, susibūrę 2000-ųjų pradžioje, kai interneto svetainės Lietuvos verslui dar buvo naujiena. IDEA susikūrė kartu su pirmosiomis svetainėmis Lietuvoje, kai kurias jų ir kūrė. Nuo to laiko įgyvendinome apie 400 projektų, seniai peržengėme Lietuvos rinkos ribas ir dirbame su klientais iš daugiau nei 20 pasaulio šalių. Ir mes neplanuojame sustoti!

Kasdien generuojame skaitmenines idėjas, kurių turime sukaupę virš pusantro terabaito. Nuo programinių kodų iki stiliaus gairių – mes ne tik kaupiame visą informaciją apie vykdytus projektus, bet naudojame ją ir pritaikome savo žinias tam, kad galėtume tobulinti projektus.

Net ir būdami įvykių sūkuryje, esame visada pasiruošę naujiems išukiams.

Kai klientai tampa partneriais

Mums vienodai svarbūs tiek reklaminiai puslapiai, tiek sudėtingi elektroninių parduotuvių projektai. Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl visada siekiame projektą paversti bendradarbiavimu. Ir mums dažniausiai pavyksta! Nuo medicinos ir pramonės iki nekilnojamojo turto ir mažmeninės prekybos – mes dirbame, kad jums sektųsi.

Mūsų filosofija

Mūsų komandą sudaro asmenybės. Kiekvienas mūsų turi savus įgūdžius ir patirtis. Gerbiame skirtumus. Lygiai kaip gerbiame visus mus vienijančias bendras vertybes:

Išlikti dėmesingais

Nes kūrybiškumas gimsta iš supratimo.

Nenuleisti rankų

Nes be atkaklaus darbo nebus tikrų rezultatų.

Bendradarbiauti, ne konkuruoti

Nes komandoje nėra skiemens „aš“.

Visada siekti daugiau

Nes nuolatinis tobulėjimas, sekmės garantas.

Tai mes:

Strategai, UI/UX specialistai, programuotojai, dizaineriai, analitikai, testuotojai ir rinkodarininkai

Clickverta Team images
gallery 0000 Layer 34
sq101 v2
sq70 v2
Clickverta Team
sq72 v2
sqn 8 v2
sqn 3
sqn 26 v2
sq80 v2

Mums rūpi Jūsų verslas

Gauti pasiūlymą