Debitum Network vidinis fonas

Klientas: DEBITUM network - Inovatyvi ekosistema

Sėkminga ICO

kampanija
Arrow bottom

Apie

DEBITUM Network platforma skatins smulkių įmonių plėtrą ir augimą, skolindama trūkstamą kapitalą, o investuotojams suteiks puikią galimybę paskolinti ir už tai gauti palūkanas. Platformoje įdiegtos rizikos ir mokumo vertinimo sistemos bei draudimas nuo lėšų neatgavimo rizikos garantuos saugumą ir sklandžius sandorius. Ekosistema veiks "blockchain" technologijos pagrindu, su ribotu DEB kriptovaliutos kiekiu.

Gavome užduotį supažindinti pasaulį su DEBITUM Network platforma. Mūsų marketingo kampanija, trukusi 6 mėnesius, pasiekė maksimalių rezultatų.

Pagrindinis mūsų tikslas buvo parodyti investuotojams jų galimybes, siekiančias daugiau kaip 2 trilijonus dolerių. Alternatyvus finansavimas DEBITUM Network platformoje - puikus sprendimas išnaudoti esamas galimybes, todėl, pasitelkę infografikus ir video formatą sukūrėme patrauklų ir lengvai suprantamą projekto pristatymą. Išleisti 69 naujienlaiškiai ir 36 reklamos kampanijos užtikrino kokybišką informacijos sklaidą ir auditorijos pritraukimą.

Džiaugiamės ženkliai prisidėję prie DEBITUM Network ekosistemos žinomumo. Šiandien smulkių įmonių finansavimo platforma sulaukia pasaulinių investuotojų ir didelės kriptovaliutos bendruomenės susidomėjimo, įskaitant žinomus influencerius Supoman, jsnip4, Crypto Grinders, The Crypto Lark ir kitus.