Devilstone vidinis fonas

Klientas: Devilstone

Arrow bottom

About

6 metus gyvuojantis grandiozinis Roko festivalis Anykščiuose. Vis augantis dalyvių skaičius muzikos festivalį padarė žinomą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Metalo ir roko muziką propaguojantis profesionalus festivalis kiekvieną vasarą suteikia vis daugiau įspūdžių renginio lankytojams.

Sūkūrėme interneto tinklalapį su patogiu naršymu, kuris leidžia lengvai surasti svarbiausia festivalio informacija: naujienas, fotogaleriją bei atlikėjus. Atskira skiltis GIDAS leidžia renginio lankytojams sužinoti kaip pasiekti festivalio vietą, o integruotas google žemėlapis dar labiau palengvina renginio lokacijos piešką. Taip pat internetinis puslapis buvo pritaikytas mobiliesiems įrenginiams (responsive).

Ypatingai gera nuotraukų kokybė tinklalapyje perteikia visas festivalio emocijas. Sukurtas dizainas pritaikytas tiek konservatyviems festivalio gerbėjams, tiek dar tik jį atrandantiems naujokams. Tinklalapyje visa informacija yra lengvai ir be didelio vargo randama. Taip pat yra suteikiama galimybė išsifiltruoti atlikėjus pagal renginio sceną, kurioje jie gros.

Internete: devilstone.net

Devilstone Internetinio puslapio kūrimas
Devilstone tinklapio kūrimas
Devilstone puslapis
Devilstone svetainė