Mūsų paslaugos.

Mes žinome, ką darome.

01.
Strategija

Arba esate matomi, arba Jūsų nėra visai – nuolat besikeičiantis internetas nepalieka alternatyvų. Turite būti inovatyvūs, lankstūs ir draugiški vartotojams. Tik taip pasieksite klientus, išsikeltus tikslus ir pelną. Tam esame mes – patyrę technologijų ekspertai, idėjomis gyvenantys profesionalai. Sprendimų generatoriai, kuriantys galimybes Jūsų verslui ryškiausiai matytis internete.

Verslo konsultavimas

Daugiau +

Nesvarbu, ar esate nišinis gamintojas, atidarantis savo pirmąją elektroninę parduotuvę, ar rinkos lyderis, siekiantis tobulinti turimus sprendimus. Jei norite parduoti daugiau, mes žinome, kaip tai geriausiai padaryti internete. Išanalizuosime konkurencinę aplinką, įvertinsime Jūsų stiprybes ir  trūkumus, bei pateiksime sprendimą, kuris palengvintų bei supaprastintų kasdienį Jūsų darbą ir papildytų esamus įmonės procesus, bet tuo pačiu būtų maksimaliai patogus Jūsų klientams.

Pasitelkiame: racionalumą, įžvalgas bei ilgametę patirtį.

Didžiuojamės: 

Sėkmingu Lietuvos paštas dviejų panašių verslo modelių sujungimu į vieną, vartotojams draugišką, sistemą.
Moderniu elektroninės Brasa prekybos pristatymu pasauliui, pakeitusiu klientų įpročius iš tradicinio į internetinį apsipirkimą.
Ypač lengvo ir patogaus apsipirkimo Barbora šviežio maisto interneto parduotuvėje sukūrimu.

Visi darbai

Patogumas naudoti: UI, UX, HE

Daugiau +

Lojalų klientą rasti paprasta, kai gerai jį pažįsti ir perpranti įpročius. Stebi, kaip greitai, tikslingai bei intuityviai jį pasiekia siūlomo produkto reklama. Todėl mes sukūrėme tikslią ir patikimą klientų įpročių analizės sistemą. Galime pateikti skirtingas svetainės versijas, stebėti vartotojų veiksmus internete, analizuoti kur ekrane krypsta jų akys. Taip testuodami ir gerindami patogumą naudotis, randame efektyviausią būdą parduoti Jūsų paslaugas ar produktus.

Pasitelkiame: Hotjar, Google Analytics, SMI žvilgsnio sekimas, Axure, Browser Stack.

Didžiuojamės:

Lietuvos paštas klientų patogumo naudotis paslaugomis testavimu.
Nuolatiniu Senukai svetainės dizaino tobulinimu, sistemos palaikymu, patogumo naudotis bandymais.
Novaturas svetainės prototipo ir dizaino sukūrimu, kuriuos ilgai bandėme bei testavome, kol atradome geriausią sprendimą.

Visi darbai

Rinkodaros strategija

Daugiau +

Jei turite tikslą, Jums reikia strategijos. Ar norite parduoti vieną unikalų produktą, ar įgyvendinti milijoninę kampaniją – mes žinome, kaip įtikinti klientus, kad jie Jumis pasitikėtų. Nupirktų, grįžtų ir taptų lojaliais vartotojais. Todėl mūsų rinkodaros strategija sudomins ir pritrauks potencialius Jūsų klientus.

Pasitelkiame: socialinius tinklus, Google Ads, landing page, influencerius, Youtube vlogerius.

Didžiuojamės:

Įgyvendinta Debitum Network rinkodaros kampanija, kurios dėka projektas pritraukė 18 mln. dolerių investicijų.
Sukurta Bioderma lojalumo sistema, ištikimų klientų ratą užauginusia nuo 0 iki 8000.
Atnaujintu „Medicinos ir diagnostikos centras“ paslaugų pristatymu, ženkliai padidinusiu pardavimus.

Visi darbai

02.
Gamyba

Nuo koncepcijos ir prototipo – iki produkto bei priežiūros po starto. Viską kuriame patys, pasitelkdami turimą skaitmeninių projektų ekspertų komandą, ilgametę patirtį, patikimus ir patikrintus sprendimus bei, žinoma, polėkį. Gamybai mums nereikia trečiųjų šalių pagalbos, o Jums – daryti kažką papildomai. Belieka tik pasikliauti mumis ir mėgautis rezultatu.

Interneto svetainių kūrimas

Daugiau +

Ar tai būtų reklaminė interneto svetainė, ar skaitmeninis produktų katalogas: per 16 darbo metų sukūrėme daugiau nei 400 unikalių interneto projektų. Tai ne tik iškalbinga statistika – tai pasitikėjimo mumis rezultatas. Kai rinkos praktika rodo, kad interneto svetainė vidutiniškai pasensta per 3 metus, mūsų gaminami produktai gyvuoja beveik dvigubai ilgiau – 5. Juos kuriame bei vystome naudodami SilverStripe – galingą atviro kodo turinio valdymo sistemą (TVS). Kartu svetaines pritaikome naudoti visuose mobiliuose įrenginiuose.

Pasitelkiame: SilverStripe.

Didžiuojamės:

Sukurta korporatyvine Medgrupė – dantų implantavimo rinkos lyderio – interneto svetaine.
Išvystytu Granberg – Red Dot Design apdovanoto norvegų saugos pirštinių gamintojo – elektroniniu katalogu bei interneto svetaine.
Sukurta Ergo –  Europos draudimo rinkos lyderio – interneto svetaine bei įdiegtu investavimo įrankiu.

Visi darbai

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Daugiau +

Ieškote elektroninės prekybos sprendimų? Mes kuriame ir valdome visus elektroninės komercijos procesus. Išanalizuojame Jūsų verslo poreikius, sukuriame prototipą ir geriausiai parduodantį dizainą. Programavimui naudojame Magento - pasaulyje geriausia pripažinta el. komercijos valdymo sistemą. Maksimaliam verslo procesų optimizavimui į Jūsų elektroninę parduotuvę integruosime Navision, Axapta, Equinox ir kt. apskaitos sistemas. Įdiegsime PayPal, Stripe, iDeal, Paysera ir kt. atsiskaitymo sistemas.

Pasitelkiame: Magento 1.9, 2.1, 2.2, Nginx.

Didžiuojamės:
Sukurta Senukai – antros didžiausios Lietuvoje e-prekybos – interneto svetaine.
Išvystyta BoldCup – popierinių puodelių gamintojo – elektronine parduotuve, kurioje įdiegėme produkto dizaino įrankį, leidžiantį klientams patiems susikurti norimą produkto dizainą.
Baldų gamintojo Brasa klientų atvedimu iš tradicinio apsipirkimo į e-komercijos pasaulį.

Visi darbai

Programavimo darbai

Daugiau +

Netgi geriausiai sistemai, kurią naudojate, kartais prireikia papildomų specifinių sprendimų. Pasitikėkite mūsų ekspertais, kurie išvystys ir pritaikys Jūsų turimus įrankius tik Jūsų verslo poreikiams.

Pasitelkiame: MySQL, PHP, GIT.

Didžiuojamės:

Išvystytu ir pritaikytu Ergo investavimo fondų įrankiu.
Sukurtu 3D produkcijos dizaino įrankiu 9to5 Seating.
BoldCup elektroninės parduotuvės integracija su kliento naudojama Navision apskaitos bei gamybos valdymo sistemomis.

Visi darbai

Prekės ženklo sukūrimas

Daugiau +

Prekės ženklas ne tik atspinti Jūsų verslo vertybes. Jis aiškiau ir garsiau už visus žodžius kalba bei dalinasi Jūsų istorija. Todėl patikėkite mums sukurti Jūsų verslui logotipą bei unikalų vizualinį identitetą internete ir už jo ribų. Ir mes papasakosime Jūsų prekės ženklo istoriją, kuria klientai dalinsis kaip savo.

Didžiuojamės:

Sukurtu „Susisiekimo paslaugos“ kompanijos įvaizdžiu.
Išvystytu vizualiniu vienos didžiausių Baltijos regiono distributorių identitetu.
Sukurtu vieno didžiausiu Europos technikos muziejų suvenyrų dizainu.

Visi darbai

03.
Skaitmeninė rinkodara

Skaičiuojama, kad 2019 metais 1,92 milijardo vartotojų pasaulyje pirkimui internete išleis 3,45 trilijono dolerių. Pakankamai iškalbingi skaičiai, tiesa? Todėl papildomai neįtikinėsime, kad greičiausias ir efektyviausias būdas pasiekti tikslinę auditoriją internete yra skaitmeninė rinkodara.

Konversijų optimizavimas

Daugiau +

Jūsų svetainės lankytojų srautas didelis, tačiau pirkimų ar užsakymų skaičius mažas? Konversijų optimizavimas ir yra skirtas didinti pardavimus, esant tam pačiam svetainės lankomumui. Mes žinome, kaip atliekant net minimaliausius Jūsų svetainės pakeitimus, maksimaliai padidinti pardavimus. Pasitelkdami analitikos įrankius, turimas žinias ir patirtį įgyvendinsime pokyčius svetainėje, kurie ženkliai padidins Jūsų pardavimus. Sudie, svetainės lankytojai, sveiki, potencialūs pirkėjai.

Pasitelkiame: Hotjar, Google Analytics, Axure, Icecream Recorder, Browser Stack.

Didžiuojamės:

Senukai e-parduotuvės vartojimo testavimu, nuolat tobulinant konversijų optimizavimą.
Lietuvos paštas klientų aptarnavimo sistemos patobulinimu, sutrumpinant siuntų registravimo laiką.

Visi darbai

„Inbound“ rinkodara

Daugiau +

Kiekvienas pardavėjas žino – dirbti su potencialiu klientu daug lengviau nei atsitiktiniu. Tačiau atvesti susidomėjusią auditoriją iki Jūsų verslo gali pasirodyti ne taip jau paprasta. Kartu su Jumis parengsime idealaus pirkėjo profilį bei sukursime veiksmų planą, kaip jį pasiekti internete. Paruošime pardavimų strategiją, kuri svetainės lankytojus pavers potencialiais pirkėjais, o potencialius pirkėjus realiais klientais.

Pasitelkiame: Instapage, naujienlaiškiai, Hotjar, Google Analytics, Facebook reklama.

Didžiuojamės:

Debitum Network kampanija, pritraukusią 20000 naujų klientų ir 18 mln. dolerių investicijų.
Nuo 0 iki 8000 užauginta Bioderma auditorija bei sukurtu kompanijos fanų klubu.
Baltic Tours klientų pritraukimo kampanija, suviliojusia į Lietuvą atvykti amerikiečių turistus.

Visi darbai

Mums rūpi Jūsų verslas

Gauti pasiūlymą