Paslaugos.

Jau 17 metų mes dirbame tam, kad jūs būtumėte geriausi

 

Šiuolaikiniams prekių ženklams kuriame internetines svetaines, el. parduotuves, rinkodaros puslapius bei kitus skaitmeninius produktus. Derindami strategiją su kūrybiškumu bei saugumą su našumu mes kuriame internetinius sprendimus, kurie užtikrins Jūsų verslo ryškiausią matomumą internete bei padės bent vienu žingsniu pralenkti konkurentus.

Interneto svetainės, produktų katalogai, naujienų ir skelbimų portalai

Per 17 darbo metų sukūrėme daugiau nei 400 unikalių interneto projektų. Tai ne tik iškalbinga statistika – tai pasitikėjimo mumis rezultatas. Kai rinkos praktika rodo, jog interneto svetainė pasensta per 3 metus, mūsų gaminami produktai gyvuoja beveik dvigubai ilgiau.

Juos kuriame naudodami SilverStripe – galingą atviro kodo turinio valdymo sistemą (TVS). Kuriamas svetaines pritaikome naudoti visuose išmaniuose įrenginiuose.

Internetinės parduotuvės

Mes kuriame ir valdome visus elektroninės komercijos procesus. Išanalizuojame Jūsų verslo poreikius, sukuriame prototipą bei geriausiai parduodantį dizainą.

Programavimui naudojame pasaulyje pripažintą el. komercijos valdymo sistemą - Magento. Maksimaliam verslo procesų optimizavimui į el. parduotuves integruojame apskaitos sistemas bei diegiame PayPal, Stripe, Paysera ir kt. atsiskaitymo sistemas.

Savitarnos sistemos, produktų UX / UI dizainas

Mes kuriame internetines sistemas, kuriose puikiai dera estetika ir nepriekaištinga vartotojo patirtis.

Lojalų klientą rasti paprasta, kai jį pažįsti. Todėl mes sukūrėme tikslią ir patikimą klientų įpročių analizės sistemą. Galime pateikti skirtingas produktų versijas, stebėti vartotojų veiksmus, analizuoti, kur ekrane krypsta jų akys - taip testuodami ir gerindami patogumą naudotis randame efektyviausią būdą parduoti Jūsų prekę.

Rinkodaros sprendimai

Skaičiuojama, kad 2020 metais 1,92 milijardo vartotojų pasaulyje pirkimui internete išleis 3,45 trilijono dolerių. Pakankamai iškalbingi skaičiai, todėl papildomai neįtikinėsime, kad greičiausias ir efektyviausias būdas pasiekti tikslinę auditoriją internete yra skaitmeninė rinkodara.

Remdamiesi prekės ženklo ir jo auditorijos ryšiu mes kuriame nepriekaištingą vartotojo patirtį ir taip padedame vystyti rinkodaros kampanijas, kurios formuoja šiuolaikinius prekės ženklus.

Identiteto sprendimai

Prekės ženklas bei vizualinis identitetas ne tik atspinti Jūsų verslo vertybes – šie aspektai “kalba” aiškiau ir garsiau už visus žodžius bei dalinasi Jūsų istorija.

IDEA vizualinio identiteto ekspertų komanda sukurs Jūsų verslui logotipą bei unikalų identitetą internete ir už jo ribų. Ir mes papasakosime Jūsų prekės ženklo istoriją, kuria klientai dalinsis kaip savo.

Mes netikime, kad yra vienas stebuklingas sprendimas, tinkantis visiems atvejams. Todėl puikiai žinome, kaip spręsti sudėtingus iššūkius. Štai kodėl mus renkasi rinkos lyderiai.

Viskas po vienu stogu

Nuo koncepcijos ir prototipo – iki produkto bei priežiūros po starto. Viską kuriame patys, pasitelkdami turimą ekspertų komandą. Gamybai mums nereikia trečiųjų šalių pagalbos, o Jums – imtis papildomų veiksmų.

Dedikuota komanda

Kiekvienam projektui dedikuojame profesionalų komandą, kuri prižiūri projektą nuo pradžios iki paleidimo bei palaikymo po starto.

Svarbiausia saugumas

Naudojame saugias ir galingas turinio valymo sistemas SilverStripe ir Magento. Esame patyrę profesionalai, todėl stambūs duomenų kiekiai bei jų saugumo užtikrinimas – mūsų kasdienio darbo dalis.

Mes išliksime su Jumis

Šioje rinkoje esame įsitvirtinę jau 17 metų, todėl galime užtikrinti, jog niekur nedingsime ir garantuoti nenutrūkstamą priežiūrą Jūsų projektui.

Vertiname ilgalaikę partnerystę